ایده های ویژه جهت سورپرایز خاص

سورپرایز خاص

 
سورپرایز تولد دوست صمیمی

ما همه سورپرایز شدن را دوست داریم مخصوصاً اگر روز تولدمان باشد.

تصور کنید در یک روز خاص که مشغول انجام امور روزمره هستید یکی از دوستانتون در منزل یا در محل کارتون  تولدتون رو به یا داشته باشد و برای شما تدارک یک سورپرایز خواص را بدهد. و خستگی یک روز کاری را از تن شما بیرون کند.

بله همه ما سورپرایز شدن را دوست داریم و زیباست که چنین لحظات نابی را برای دوستان و عزیزانمان رقم بزنیم. پس اگر به دنبال ایده های ناب برای سورپرایز کردن عزیزانتان هستین مارو دنبال کنید.

یک پاکت نامه خاص

از جمله ایده های خاص و بکر برای سورپرایز کردن عشقتون در روز تولد یا روز ولنتاین استفاده از پاکت نامه هایی با متنهای عاشقانه درون آن است که به صورت روز تولد یا یک پیام خاص در کنار هم بر روی دیوار چسبانده شده اند و به زبانی زیبا پیام تبریک و علاقه شما را به معشوقتان ارائه میکنند.

پاکت نامه و سورپرایز  خاص تولد 

اگر به عدد سن خود حساس است کافیست پاکت نامه ها را در چند ردیف روی دیوار چسبانده و بهتر از آن، روی هر یک تاریخی بنویسید تا در روز مشخصی آن را باز کند.

بادکنک ها ی خاص

اتاق خواب دونفره تان را یا پذیرایی یا قسمتی از خانه را با تعداد زیادی بادکنک خاص پر کنید میتوانید اگر زمان دارید بر روی بادکنکها یا تکه کاغدی داخل بادکنکها پیامهمای عاشقانه ای بنویسید. فراموش نکنید که حتما دوبینتان رابرای فیلم برداری از صحنه مواجه او با این ایده شگفت انگیز آماده کرده باشید.

 
بادکنک و سورپرایز خاص

اگر بادکنک کم دارید به سراغ کمد طرف مقابلتون برید تا وقتی اونو باز میکنه هیجان زده بشه.

نخ جادویی و سورپرایز خاص

ایده ای برای یک صبح بی نظیر!

نخی را به هدیه ای که تهیه کرده اید ببندید و سر دیگر آن را به انگشت معشوقتان وقتی خواب است ببندید که وقتی از خواب بیدار شد با تعجب و با دنبال کردن نخ به هدیه عالی که براش تدارک دیدین برسه.

 

نخ و سورپرایز خاص

این هدیه به یادماندنی ترین هدیه تولد معشوقتان خواهد بود.

 

گالری عکس های آویزی درست کنید

عکسهای قدیمی که با هم دارید را به بادکنکهایی با گاز هلیم بسته و آن ها را در اتاق رها کنید تا عکسها با بالا رفتن بادکنکها از سقف آویزون شه و صحنه رمانتیکی رو بوجود آوردند. جالب و جذابتر میشود وقتی از بادکنکهایی با رنگهای هم دسته یا کنتراست خوب استفاده کنید.

سورپرایز خاص با عکسهای قدیمی

قدردانی حداقل عکس العمل  چنین ایده ای خواهد بود!

سورپرایزخاص و پیام های مخفی

تعدادی پیام تبریک، جوک و پیام عاشقانه که از قبل روی کاغذهای مختلف نوشته و روی هریک آدرس پیام بعدی را داده اید در نقاط پنهان اتاق خوابش مخفی کنید.

سورپرایز خاص

اولین پیام را در جایی جلوی چشم قرار دهید و در انتخای آن آدرس پیام بعدی رو بدهید. و از تماشای لبخند مسرت بخش معشوقتون لذت ببرید. برای این کار میتونید از کارت تبریک و کارت پستال استفاده کنید که میتونید به راحتی با چند کلیک از سایت موبوکادو سفارش دهید. 

تو ماشین تولد بگیر

اگر که به دلایلی نمیتونید تو خونه و با تزیینات منزل برای سورپرایز کردن معشوقتان استفاده کنید. از تزئیین کردن ماشین غافل نشین. حتی میتونید این بلا رو سره ماشین اون بیارید تا بیشتر سورپرایز بشه.

سورپرایز تولد دوست

پیشنهاد ما این است که در روز تولد دوست تان موقتا سوئیچ ماشینش را پنهانی برداشته و داخل آن را با بادکنک و وسایل تزیینی مخصوص تولد پر کنید، بی شک روبرو شدن با یک ماشین پر از بادکنک و پیام های محبت آمیز تولد بعد از یک روز خسته کننده کاری حس خارق العاده ای به او خواهد بخشید.

9. به سراغ کمد برو

از تزئیین کمدش غافل نشو. اگر تونستی کلید کمدشو گیربیار و به سراغ کمد برو و اون رو تزئیین کن.

سورپرایز روز تولد در محیط کار

 

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *